Odalarımız

room 2
Standart Oda

2 kişilik standart oda. Çiftler için ideal. Misafirlerimizin isteğine bağlı olarak ücretsiz bebek yatağı ilave edilebilir.

İncele
room 2
Deniz Manzaralı Oda

Odalarımız farklı açılardan deniz manzarasına sahiptir. Çiftler için idealdir. Talep edilmesi halinde ücretsiz bebek yatağı eklenebilir.

İncele
room 2
Bahçe Manzaralı Suit Oda

Odamız 1 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadir. Misafirlerimiz istediği takdirde oturma odası bölümüne ek yatak eklenebilir. İlave yataklar ücrete tabidir. Bebek yatağı ücretsizdir.

İncele
room 2
Deniz Manzaralı Suit Oda

Odamız 1 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır ve deniz manzaralıdır. Misafirlerimiz istediği takdirde oturma odası bölümüne ek yatak eklenebilir. İlave yataklar ücrete tabidir. Bebek yatağı ücretsizdir.

İncele
room 2
Aile Odası

Odamız birbirine geçişli olan 2 odadan oluşmaktadır. 2 odaya da dışarıdan giriş mevcuttur. Ana tesisle arasında sadece bir sokak olup çok yakın mesafededir. 4 kişilik konaklamalarda idealdir.

İncele
room 2
Dubleks

Odamız 1 yatak odası ve 1 oturma odasından oluşmaktadır. Tesisimize sadece bir ara sokak mesafesindedir. Uzun süren konaklamalar için idealdir. Misafirlerimizin talep etmeleri halinde odaya ek yatak eklenebilir. Ek yataklar ücrete tabiidir. Bebek yatağı ücretsizdir ve talep edilmesi halinde eklenebilir. İlave yatak ve bebek yatağı taleplerinin önceden iletilmesi gereklidir.

İncele